Nauczyciel wychowania przedszkolnego Poznań
Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
EDUKACJA
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Oferta ważna do:
2024-05-24

Przedszkole Niepubliczne

poszukuje pracowników na stanowisko:

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: Poznań, ul. Wronczyńska

Opis stanowiska

opieka nad dziećmi przebywającymi w przedszkolu

Wymagania

wykształcenie: wyższe
doświadczenie w pracy
otwartość, komunikatywność
kreatywność

Oferujemy

umowę o pracę na pełen etat
pracę w małej grupie dzieci
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Źródło ogłoszenia i miejsce aplikowania: https://www.praca.pl/nauczyciel-wychowania-przedszkolnego_8993887.html#2fbcecf8ac152d4cc56712bfc744e2b4

Klauzula poufności
Lista pracodawców