Psycholog - interwent kryzysowy PRACA ZDALNA
Miejsce pracy:
praca zdalna
Obszar:
OPIEKA ZDROWOTNA I POMOC SPOŁECZNA
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Oferta ważna do:
2024-05-15

Programy Wsparcia Pracowników EAP (Employee Assistance Program) zapewniają profesjonalne wsparcie pracownikom firm i członkom ich rodzin przeżywających trudności w codziennym życiu.

Jesteśmy firmą świadcząca usługi EAP na rynku polskim od 2018 roku w zakresie wsparcia psychologicznego, menedżerskiego i prawno-finansowego.

Zapraszamy do współpracy doświadczonych psychologów pracujących zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim.

Psycholog / Interwent kryzysowy
PRACA ZDALNA

Główne zadania
Dyspozycyjność minimum 16 godzin miesięcznie – jedna sobota oraz niedziela w miesiącu – w godzinach 10:00 - 20:00
Praca 100% zdalna – tele i wideo konsultacje
Konsultacje w języku polskim i angielskim
Krótkoterminowe poradnictwo psychologiczne dla pracowników firm i członków rodzin kontaktujących się z infolinią EAP
Przekazywanie rozmówcom rzetelnych informacji w zakresie wsparcia psychologicznego w środowisku pracy i w życiu prywatnym
Prowadzenie psychoedukacyjnych webinarów

Nasze oczekiwania
Kierunkowe wykształcenie – magister psychologii (warunek konieczny)
Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (warunek konieczny)
Doświadczenie w zakresie poradnictwa psychologicznego min. 5 lat (warunek konieczny)
Doświadczenie w prowadzeniu psychoedukacyjnych webinarów
Doświadczenie w pracy w środowisku biznesowym (mile widziane)
Doświadczenie w prowadzeniu konsultacji rodzicielskich i wsparciu emocjonalnym młodzieży 16+ (mile widziane)
Profesjonalizm, wysoka kultura osobista, empatia i asertywność w kontakcie z klientami

Nasza oferta
Praca 100% zdalna na podstawie kontraktu B2B
Stabilne przychody gwarantowane liczbą godzin dyżurowych
Współpraca z firmą świadczącą usługi EAP dla klientów biznesowych – międzynarodowe środowisko pracy
Możliwość rozwijania kompetencji w obszarze prowadzenia webinarów i szkoleń online

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatkami / Kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

www.eap24.pl

Źródło ogłoszenia i miejsce aplikowania: https://www.praca.pl/psycholog-interwent-kryzysowy_8941180.html#02f5bd32cdce6873675b86e58dd5a0a4

Klauzula poufności
Lista pracodawców